Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – ЦПК відкриває онлайн-інструмент контролю за антикорупційною реформою

У вівторок, 11 липня о 09.30 в Українському кризовому медіа центрі Центр протидії корупції презентує новий он-лайн інструмент контролю реалізації українською владою антикорупційних вимог міжнародних партнерів – map.antac.org.ua – “Mapping Anti-corruption conditionalities of Ukraine”.

Центр протидії корупції також представить результати проміжного звіту про виконання українською владою вимог Міжнародного валютного фонду та Європейського Союзу у сфері запобігання та протидії корупції. Разом з іншими учасниками заходу експерти ЦПК дадуть відповідь на питання: Скільки коштує Заходу антикорупційна реформа України?

Основні зобов’язання України можна поділити на чотири кластери: попередження корупції,  розслідування корупції та кримінальне переслідування; доступ до інформації та публічні закупівлі; розшук та повернення активів.

Прогрес Української влади у всіх чотирьох напрямках не є рівномірним, та головне – чим ближче до чергових президентських виборів, тим серйознішим стає ризик руйнування поодиноких “історій антикорупційного успіху”. Без постійного контролю з боку міжнародних партнерів за рухом реформ ключовим досягненням Революції Гідності загрожує знищення або знецінення.

У брифінгу та презентації візьмуть участь:

 • Дарина Каленюк, виконавчий директор Центру протидії корупції
 • Сергій Лещенко, народний депутат, член Комітету ВР з питань протидії та запобігання корупції
 • Ганна Гопко, народний депутат, голова Комітету ВР у закордонних справах.

Розроблений Центром веб-сайт map.antac.org.ua містить вичерпну інформацію, документи та аналіз зобов’язань у сфері антикорупції, які українська влада виконує в рамках співпраці з МВФ та Європейським Союзом.

Новий інструмент регулярно оновлюється та буде корисний іноземним журналістам, які висвітлюють українське питання, експертам аналітичних центрів та представникам влади, які хочуть тримати руку на пульсі української антикорупційної реформи.

Робоча мова презентації: англійська з синхронним перекладом на українську.

Акредитація на місці за редакційними посвідченнями. Адреса: Український Дім, вулиця Хрещатик, 2

Прес-служба Центру протидії корупції, 067 622 71 12.