Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС СУДОВОГО ЗАСІДАННЯ— САП “зливає” справу менеджера Фірташа?

28—30 березня у Заводському районному суді Запоріжжя відбудуться судові засідання у справі «фірташевського» директора «Запорізького титано-магнієвого комбінату» Володимира Сивака. На думку юристів ЦПК, які відслідковують цю справу, є серйозна загроза, що справа фактично “зливається” через прокурорів, які не надають важливих доказів.

Початок судових засідань у справі ЗТМК  28—30 березня о 10:30. Адреса Заводського районного суду: м. Запоріжжя, вул. Лізи Чайкіної 65. Колегія суддів — Яцун О.С., Марченко Н.В., Сінєльнік Р.В. Обвинувачення — прокурори САП Ольга Ярова та Вадим Сидоренко.

Нагадаємо, що НАБУ звинувачує директора «ЗТМК» Володимира Сивака у розтраті майже 500 мільйонів гривень, які мали бути витрачені на модернізацію підприємства, а пішли – “на користь третіх осіб”.

Ключовим доказом у цій справі є банківські виписки по рахунку ТОВ «ЗТМК» в Надра банку, що підтверджують виведення Сиваком 492 мільйонів гривень призначених на модернізацію підприємства. Без цього доказу визнати винним директора «ЗТМК» у вчиненні особливо тяжкого корупційного злочину та конфіскувати його майно буде неможливо.

Тим не менше прокурори САП поки не поспішають вживати заходів для надання цих виписок в банку Цього не було зроблено впродовж останніх двох місяців.

Якщо 28-30 березня під час судових засідань прокурори САП не нададуть ключовий доказ у справі, Володимира Сивака — директора ЗТМК можуть виправдати. Адже доводити виведення коштів без банківської виписки це те саме, що звинувачувати наркоторгівця в торгівлі наркотиками без наявності останніх.  

Скандальну справу щодо «ЗТМК» розпочала поліція ще у 2015 році, а потім передала її в НАБУ. Як встановили детективи, упродовж 2014-2015 років на модернізацію виробництва ТОВ «ЗТМК» виділили 880 мільйонів гривень. Однак ці гроші використали не на модернізацію підприємства, а вивели через підставні компанії на інші рахунки компаній, афілійованих з Дмитром Фірташем.