Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – Центр протидії корупції подав в суд на СБУ за засекречення декларацій

У понеділок, 6 березня о 12.00 у Кризовому медіа центрі відбудеться прес-брифінг громадської організації Центр протидії корупції, яка подала в суд на Службу безпеки України за засекречення та неподання декларацій усіх посадових осіб служби до НАЗК.

Активісти через суд вимагатимуть від СБУ розсекретити та подати в Реєстр НАЗК декларації керівництва Служби в Реєстрі електронних декларацій НАЗК, як того вимагає закон.

Як відомо, за результатами першої хвилі декларування з’ясувалося, що працівники Служби безпеки (усі посадови особи – співробітники-військовослужбовці) не подали електронні декларації до НАЗК.

У СБУ визнали інформацію з декларацій – державною таємницею і не стали подавати їх в Реєстрі НАЗК. Натомість, декларації  були оприлюднені у невідомій системі, доступ до якої не має ніхто, окрім самих співробітників Служби. НАЗК на даний час також не мають доступу до декларацій СБУшників, оскільки Агентство і досі не отримало спецдозвіл на роботу із держтаємницею.

У ЦПК таки дії Служби безпеки та НАЗК вважають прямим порушенням антикорупційного законодавства і вимагатимуть оприлюднення декларацій в судовому порядку.

Другим відповідачем у справі є НАЗК, яке легалізувало схему СБУшників.

У прес-брифінгу візьмуть участь:

 • Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції
 • Олена Щербан, юрист Центру протидії корупції

Перше судове засідання у справі відбудеться в понеділок, 6 березня о 14:15 в Окружному адміністративному суді Києва за адресою: вул. Болбочана Петра, 8, корпус 1, зала №32.

У результаті автоматичного розподілу справа ЦПК проти СБУ потрапила до судді Руслана Арсірія, якого раніше ЗМІ викрили в любові до дорогих подорожей на невстановлені кошти.

Нагадаємо, у червні 2015 року Hromadske.tv опублікував репортаж, що викриває діяльність суддів окружного адмінсуду Києва, які виносили вердикти, перебуваючи при цьому на островах за межами України. Одним із таких суддів виявився саме Руслан Арсірій. Однак після цього судді подали до Генпрокуратури заяву на журналіста Дмитра Гнапа, який оприлюднив інформацію про їх екзотичні подорожі.

Для більш детальної інформації: Олександра Устінова, 067 550 15 70, Тата Пеклун 067 622 7112