Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – “трУси”, подайте е-декларацію!

“трУси”, здайте е-декларацію!” – антикорупціонери планують серію демонстрацій в центрі Києва, аби змусити ТОП-чиновників подавати електронні декларації. 

У вівторок, 18 жовтня о 10:00 громадські активісти влаштують демонстрації під урядовими будинками в центрі столиці, під час яких роздаватимуть чиновникам – депутатам і урядовцям, які не подали електронні декларації, – іменні “труси”, закликаючи їх не бути “трусами” і прискорити декларування статків, як того вимагає закон.

Термін подачі електронних декларацій спливає 31 жовтня. Станом на 13 жовтня в Єдиному Державному Реєстрі налічується трохи більше шести з половиною тисяч щорічних декларацій. Це – лише 13% від п’ятдесяти тисяч чиновників, що займають найвищі керівні посади в державі і мають декларувати свої статки в “першу хвилю”.

Наразі в Реєстрі немає декларацій ані Президента, ані Прем’єр-міністра, ані спікера Парламенту.

Активісти приготували для них персональні “труси”, які будуть розвішувати під час демонстрацій прямо перед вікнами урядових установ, аби вкотре нагадати політикам: не декларує той, кому є що приховувати. Відповідні арт-інсталяції з розвішаними на них іменними трусами активісти встановлять на площі перед Верховної Радою, перед центральним входом до будинку Уряду та Адміністрацією Президента України з боку вулиці Інститутській.

Організатори хочуть продемонструвати виборцям, що найвище керівництво держави умисно не подає свої електронні декларації, очікуючи невідомо чого. Активісти закликають ТОП-чиновників не бути трусами-боягузами, не чекати “відмашки зверху”, а почати невідкладну роботу над заповненням е-декларацій. Тільки так українська влада наочно продемонструє своїм виборцям та міжнародним партнерам готовність виконувати європейські вимоги щодо прозорості та підзвітності, а також – взяті на себе зобов’язаною у сфері протидії корупції.

Напередодні демонстрацій о 10:00 перед будівлею Парламенту відбудеться брифінг ініціаторів демонстрацій, в якому візьмуть участь активісти з Центру протидії корупції, АвтоМайдану, Трансперенсі Інтернешенл Україна, Реанімаційного пакету реформ, Центру ЮЕЙ, Громадського люстраційного комітету тощо, а також – народні депутати, які вже подали свої щорічні електронні декларації.

Сподіваємося на увагу журналістів до демонстрацій та допомогу у висвітленні проблеми кволого декларування ТОП-чиновниками доходів та витрат. Більше інформації: 067 622 71 12.

Чиновники, не будьте “трУсами”, подайте е-декларацію!