Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – Судове засідання у справі ЦПК проти Матіоса

Завтра, 6 вересня об 11:10 відбудеться судове засідання у справі Центру протидії корупції проти військового прокурора Анатолія Матіоса у справі засекречених декларацій військових прокурорів.

Засідання відбудеться в Окружному адміністративному суді Києва за адресою: вул. Петра Болбочана, 8, корпус 1, зала 37.

Завтра судді мають визначатися, чи буде весь процес відкритим та публічним, адже минулого засідання прокурори відмовилися надавати документи, які оскаржує ЦПК, у відкритому содовому процесі. Йдеться про рішення керівника Військової прокуратури Анатолія Матіоса, на підставі якого НАЗК вилучили декларації військових прокурорів з публічної частини Реєстру. На документи, які оскаржує ЦПК, військові прокурори наклали гриф “для службового користування”. Суд зобов’язав Військову прокуратуру надати ці документи – тільки після цього судді зможуть розпочати слухання у справі.

У ЦПК вважають, що підстав для закриття судового засідання немає.

Нагадаємо, 30 травня 2017 року Центр протидії корупції подав позов до головного військового прокурора Анатолія Матіоса та Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

ЦПК оскаржує протизаконні дії керівників цих двох органів, що полягають у закритті від громадськості декларацій військових прокурорів.

Активісти хочуть скасувати рішення Військового прокурора та змусити НАЗК повернути приховані декларації в публічну частину Реєстру. Більше про суть позову читайте на сайті ЦПК.

Справу ЦПК проти СБУ розглядає колегія суддів: головуючий Келеберда В.І., Федорчук А.Б., Качур І.А.