Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Суд вирішить, чи зможе ексначальник поліції Одещини сидіти вдома під наглядом колишніх підлеглих

У середу 15 серпня Київський апеляційний суд розгляне скаргу прокурора  Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) на рішення слідчого судді Солом’янського суду Києва Вікторії Жовноватюк, яка відправила під цілодобовий домашній арешт ексначальника Головного управління Національної поліції в Одеській області Дмитра Головіна. САП просили взяти його під варту із заставою 23 млн грн. 

Початок засідання — 11:15. Адреса суду — м. Київ, вул. Солом’янська 2 “А”.  Головуюча суддя — Тетяна Росік. 

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та САП підозрюють Головіна в заволодінні великою партією тютюнових виробів, вилучених із незаконного обігу. Йдеться про сім морських контейнерів, вартість яких може дорівнювати 50 млн грн.

Під час обрання запобіжного заходу Головіну, прокурори САП надали суду докази, що родина Головіна має величезні статки попри скромні доходи. Лише нерухомість, яка записана на родину Головіна, сягає 29 мільйонів гривень. 

Незважаючи на те, що Головін майже 3 роки обіймав дуже впливову посаду, суддя Вікторія Жовноватюк не побачила ніяких загроз в тому, що Головін сидітиме вдома.

“Домашній арешт — абсурдний запобіжний захід для ексначальника поліції Одещини. Адже слідкувати за перебуванням Головіна у себе вдома, будуть його колишні підлеглі. Головін спокійно може втекти, наприклад, до окупованого Криму, де в нього є житло. Крім того, Головін може використовувати свій вплив та зв’язки задля тиску на свідків у справі проти нього”, —  коментує юрист Центру протидії корупції Андрій Савін. 

Нагадаємо, суддя Жовноватюк намагалася потрапити до Вищого антикорупційного суду, хоча до неї було багато запитань у громадськості. Вона вибула з конкурсу під час співбесіди з Громадською радою міжнародних експертів.