Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Суд розгляне відвід прокурора у справі розтрати 15 млн боргу ДП Антонов

Завтра у середу 5 грудня у Шевченківському районному суді Києва має відбутися чергове засідання у справі щодо розтрати боргу  у майже 15 мільйонів гривень ДП “Антонов”. Cуд розпочне засідання із розгляду клопотання про відвід прокурора Кричуна.

Початок засідання — 08.00. Адреса суду — Дегтярівська, 31-а.

Попереднє засідання відклали, так і не розпочавши, через неявку одного з адвокатів обвинуваченого.

Ще до початку засідання представник потерпілої сторони Державної інноваційної фінансово-кредитної установи через канцелярію заявив відвід прокурору САП Василю Кричуну.

Підставою такого клопотання стала угода, яку Кричун хотів затвердити із обвинуваченим у справі Арсеном Ісаакяном у вересні 2018.

Кричун хотів укласти угоду із Ісаакяном, згідно з якою відповідальний за сумнівну схему, через яку ми втратили б 14,5 млн грн, замість 6 років у в’язниці відбувся б штрафом у 17 тис грн.

За словами представника ДІФКУ, угода про визнання винуватості, яку цей прокурор подав на затвердження суду, порушує права державної установи і не сприятиме відшкодуванню збитків.

Нагадаємо, що причиною відкладення справи у вересні (коли вперше було зачитано текст угоди) була як раз незгода цього ж представника ДІФКУ із текстом угоди.

Призначаючи на 5 грудня чергове судове засідання у цій справі, головуючий суддя попередив обвинуваченого про те, що за наявності хоча б одного з адвокатів справа буде слухатись.

Крім того, головуючий суддя визначив порядок — спочатку буде розглядатися відвід прокурора у справі, а потім буде продовжено розгляд угоди про визнання винуватості.

Довідково:

1998 року Державна інноваційна фінансово-кредитна установа (ДІФКУ) уклала договір на грошову позику 20 млн грн державному підприємству “Антонов” на побудову літаків АН-140. ДІФКУ перерахувала частину коштів — 16 млн грн.

У травні 2015 року керівник ДІФКУ Арсен Ісаакян продав право вимоги цих коштів приватній фірмі за 1,5 млн грн. Внаслідок договору держава зазнала шкоди на 14,6 млн грн.

Це стало приводом для НАБУ розпочати розслідування. Справу передали до суду у березні 2016, проте за цей час відбулось лише одне засідання у вересні 2018, коли САП намагалося затвердити сумнозвісну угоду з Ісаакяном.