Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Суд розгляне ще 4 адмінпротоколів на нардепа Павелка. Загалом їх 13

Сьогодні 28 лютого Печерський районний суд міста Києва розгляне чотири із тринадцяти адміністративних протоколів, складених Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) на народного депутата, голову бюджетного комітету Верховної Ради і президента Федерації футболу України Андрія Павелка.

Засідання призначене на 14:15. Суддя – Віта Бортницька. Адреса суду: Хрестовий провулок 2, 305 каб.

Як відомо, НАЗК склало 13 адмінпротоколів щодо Андрія Павелка про вчинення ним низки корупційних правопорушень.

Чи не вперше в історії НАЗК складена така кількість протоколів про адміністративні порушення щодо однієї особи, а тим більше нардепа. Така щедрість може бути пов’язана із тим, що Павелко хоче легалізувати законність своїх дій за допомогою Печерського суду міста Києва.

Як відомо Національне антикорупційне бюро (НАБУ) розслідує декілька справ щодо нардепа. Одна зі справ стосується лобіювання ним виділення бюджетних коштів для будівництва футбольних полів — адже 640 млн грн в кінцевому результаті отримала компанія підконтрольна очолюваної Павелком Федерації футболу.

Очевидно нардеп буде намагатися встановити через суди відсутність ознак корупції в його діях, аби в подальшому прикриватися цими судовими рішеннями перед НАБУ.

Якщо в постановах Печерського суду буде зазначено про відсутність конфлікту інтересів, Павелко може використати такі рішення у кримінальній справі щодо нього, яку наразі розслідує Національне антикорупційне бюро (НАБУ). Мовляв раніше суд уже підтвердив, що ніякої корупції в діях Павелка не було.

Наразі склалася небезпечна судова практика, коли фігуранти гучних корупційних справ через адміністративні та господарські суди вибивають собі «потрібні» докази, що в майбутньому можуть стати підставою для ухвалення виправдувальних вироків або ж укладення угод із прокурором.

Суддя Бортницька, яка розглядатиме 4 з 13 адмінпротоколів, раніше задовольнила позов екс-нардепа Миколи Мартиненка до Центру протидії корупції щодо видалення всієї інформації та згадок про нього з сайту проекту ЦПК – pep.org.ua. Станом на сьогодні, вона вже розглянула матеріали трьох адмінсправ, однак результати такого розгляду залишаються таємницею, оскільки в Єдиному державному реєстрі судових рішень відсутня інформація з цього приводу. Доля решти адмінпротоколів — поки не відома.

26 лютого суддя Володимир Карабань мав розглянути 5 із 13 адмінпротоколів, проте засідання перенесли на 19 березня.

Слід нагадати, що у травні 2018 року Центр протидії корупції (ЦПК) звернувся до НАБУ із заявою про вчинення Павелком корупційного злочину під час закупівлі за бюджетні кошти штучного покриття для футбольних полів.

Згодом НАБУ повідомило, що було порушене кримінальне провадження за заявою ЦПК.