Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Суд по “рекламі Луценка”

У п’ятницю 1 червня 2018 о 09:00 в приміщенні Окружного адміністративного суду м. Києва (зала №3, корпус 1) відбудеться підготовче судове засідання у справі за позовом Центру протидії корупції до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, та за участі третіх осіб, а саме Генерального прокурора України Луценка Ю.В. та ГО “Українська антикорупційна асоціація”.

Суд знаходиться за адресою: Київ, вул. Болбочана Петра, 8, головуючий суддя Каракашьян С.К.

Адвокати ЦПК звертають увагу на те, що на підготовчому засіданні існує велика загроза закриття справи навіть без розгляду по суті. Адже відповідач в особі Нацради з питань телерадіомовлення просить суд закрити справу, оскільки вважає, що інтереси ЦПК не було порушено, а реклама відповідає вимогам законодавства.

Хочемо нагадати, що Центр протидії корупції подав адміністративний позов до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про визнання протиправними дій щодо визнання соціальною рекламою відеороликів “Виконуємо закон. Встановлюємо справедливість”. Надання рекламі статусу “соціальної” дозволило ставити її в ефіри телеканалів та радіостанцій безкоштовно.

Згідно з позовом активістів, реклама має швидше ознаки політичної, а не соціальної. Надавши їй статус соціальної, Нацрада з питань телерадіомовлення порушила закон Закон України “Про рекламу”. Треті особи у справі— генеральний прокурор Юрій Луценко та громадська організація “Українська антикорупційна асоціація”.