Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Суд може надати козир в руки прокурорам САП у справі нардепа Логвинського на 50 млн грн

У понеділок 22 липня Солом’янський районний суд Києва вирішить, чи звільняти від покарання Олександра Успенького — підставного директора ТОВ “Золотий мандарин Ойл”, який пішов на співпрацю зі слідством. Це рішення суду у подальшому буде вагомим доказом по справі щодо реальних організаторів схеми на понад 50 млн грн. Зокрема, у справі фігурує нардеп Георгій Логвинський та його спільники. 

Початок засідання — 15:00. Суддя — Ада Педенко. Адреса суду —  м. Київ, вул. М. Кривоноса, буд. 25 кабінет №26.

Так, керівники Міністерства юстиції, домовившись з нардепом Георгієм Логвинським, заволоділи 54,2 млн грн державних коштів. У подальшому зловмисники легалізували вкрадені гроші.

Минулого року журналісти з’ясували, що гроші з держбюджету вивели на фірму “Золотий мандарин Ойл”, яка має ознаки фіктивності, а допомогла цьому помічниця нардепа Логвинського Марія Швець.

У квітні 2019 року детективи Національного антикорупційного бюро затримали директора та засновника фірми “Золотий мандарин Ойл” Олександра Успенського і вручили йому підозру.

Він виявився лише номінальним директором і пішов на співпрацю зі слідством. Викривальні свідчення Успенського мали лягти в основу звинувачень щодо реальних учасників “схеми”: Логвинського і його спільників. 

У зв’язку з визнанням своєї провини у фіктивному підприємництві, допомогою слідству та спливом строків для покарання, прокурор у справі вирішив звільнити Успенського від кримінальної відповідальності. Для того направили до суду відповідне клопотання.

Ухвалення судом рішення, що ТОВ “Золотой Мандарин Ойл” має ознаки фіктивності через визнання вини директором, у подальшому допоможе доводити в суді намір корупціонерів у розкраданні грошей та їх відмиванні

Разом з тим, свідчення директора “Мандарину” підтвердили причетність реальних зловмисників до заволодіння державними грошима.

Слідство зібрало достатньо доказів для повідомлення про підозру посадовцям Міністерства юстиції категорії “А”, народному депутату України Логвинському та його помічникам. 

Нагадаємо, що про справу Логвинського почали говорити після “акваріумних плівок” керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Він гарантував свій контроль над справою нардепу, а від прокурора вимагав або відкласти її на невизначений строк, або закрити взагалі. 

У травні цього року обіцянки з плівок почали втілювати в життя, адже Холодницький забрав справу Логвинського у прокурора, який її вів. Наразі старшим прокурором у цій справі є заступник Холодницького Володимир Кривенко.