Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Суд може допомогти Насірову уникнути відповідальності за участь у справі Онищенка на 2 млрд грн

Шостий апеляційний адміністративний суд (м. Київ) 20 червня 2019 року переглядатиме рішення Окружного адмінсуду Києва, яким одіозний суддя Євген Аблов задовольнив позов екс-керівника Державної фіскальної служби (ДФС) Романа Насірова про те, що той не відповідав за незаконні розстрочки зі сплати податків компаніям нардепа-втікача Олександра Онищенка.

Початок засідання: 12:00. Адреса: м. Київ, вул. Московська, 8. Головуючий суддя: Андрій Парінов.

Відомо, що колишнього керівника ДФС Романа Насірова обвинувачують у зловживанні службовим становищем і службовому підробленні.

Насіров ухвалив низку рішень, якими дозволив не платити податки компаніям Онищенка, які видобували газ. У результаті держава втратила понад 2 млрд грн.

Справу проти Насірова у листопаді 2017 року скерували до Шевченківського суду Києва.

Проте вона досі не розглядається по суті, адже суд зобов’язав прокурора читати весь обвинувальний акт, який налічує майже 800 сторінок, а засідання відбуваються дуже рідко.

Паралельно кримінальній справі Насіров подав позов до Окружного адмінсуду Києва про те, що начебто не відповідав як голова ДФС за надання розстрочок, чим переклав усю відповідальність на місцеві податкові інспекції.

Суддя адмінсуду Євген Аблов повністю задовольнив позов Насірова.

Рішення судді Аблова є абсурдним. Ще в ході слідства, під час обрання запобіжного заходу Насірову, детективи та прокурори представляли докази, що він особисто давав вказівки місцевим податковим про те, які потрібно ухвалити рішення.

Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) і детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) оскаржили рішення в апеляції, проте від березня 2018 року судді так і не ухвалили остаточного рішення, призупинивши розгляд справи.

Спочатку судді апеляційного адмінсуду поскаржилися до Вищої ради правосуддя щодо начебто тиску на суд з боку НАБУ і САП. Антикорупційні органи почали розслідування щодо втручання в автоматичний розподіл справ, внаслідок чого ця справа дісталася саме судді Аблову.

Потім у цій справі була замінена вся колегія суддів. А вже незадовго до початку роботи Вищого антикорупційного суду (ВАС) адміністративна справа почала рухатися і розгляд скарги САП і НАБУ на рішення окружного суду призначили на 20 червня.

Раніше Насіров був зацікавлений у затягуванні справи, але тепер, коли до роботи ВАС залишилося кілька місяців, йому вигідно пришвидшити розгляд.

Задоволення адмінпозову Насірова може грати йому на руку у кримінальній справі проти нього.

Зокрема, адвокати екс-податківця намагатимуться використати цю “перемогу” щоби довести, що Насіров начебто не міг зловживати своїм становищем в інтересах Онищенка.