Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Суд дослідить флешку бізнес-партнера Мартиненка

Сьогодні 24 січня о 15.00 у Шевченківському районному суді міста Києва (Дегтярівська 31А) відбудеться чергове засідання у справі екс-нардепа Миколи Мартиненка. Суд перейде до дослідження флешки з документами, вилученої під час обшуку в Ігоря Керезя — бізнес-партнера Мартиненка. 

В інтерв’ю “Українській правді” Давид Жванія стверджував, що Ігор Керезь до 2007 року управляв спільним бізнесом Жванії та Миколи Мартиненка. Був співвласником ПАТ “Діамантбанк” до визнання останнього неплатоспроможним.

Минулого судового засідання 21 січня прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олексій Скибенко представив нові докази у справі екс-нардепа Миколи Мартиненка.

З отриманих відкатів Микола Мартиненко перераховував кошти на навчання доньки за кордоном, медичні послуги для родичів, а також відпочинок матір іншої доньки та доньки у Європі.

Ці кошти надходили на рахунки компанії Bradcrest, бенефіціарним власником якої є екс-нардеп, у вигляді відкатів від фірм-прокладок, через які виводили кошти із держпідприємства Енергоатом. Загалом через організовані екс-нардепом та його спільниками схеми розікрали майже 700 млн грн.

Суд уже завершив дослідження доказів, наданих на флешці прокуратурою Швейцарії на запит Національного антикорупційного бюро України.