Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Справа Труханова: З понеділка суд перейде до дослідження другої половини доказів

У понеділок 28 січня продовжаться судові засідання у справі мера Одеси Геннадія Труханова. Засідання триватимуть весь тиждень. Суд продовжить дослідження другої половини письмових доказів у справі.

Початок засідання — 11:30. Адреса суду — Одеса, вул. Василя Стуса, 1а. Головуючий суддя — Сергій Черевко.

Мера Одеси та ще 7 осіб звинувачують у заволодінні 185 млн грн з міського бюджету. Купивши розвалини заводу Краян за 4 млн гривень, через 10 місяців їх продали Одеській міськраді у 40 разів дорожче.

Минулого тижня із 14 по 18 січня прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури представили суду половину доказів у справі — 34 із 66 томів.

Серед важливих доказів, зібраних детективами Національного антикорупційного бюро зв’язок між фігурантами справи, а також отримання потрібного рішення Одеської міськради через обман.  

Від минулого тижня всі засідання у справі Труханова проходять без онлайн-трансляцій. Їх перестали робити після того, як суд запропонував таку ідею, а прокурори Холодницького та адвокати Труханова погодились.

Малиновський районний суд Києва виділив 18 повноцінних робочих днів у січні-лютому 2019 лише на цю справу.

Це надзвичайно швидкий темп розгляду кримінального провадження. Адже засідання і решті справ призначають не частіше ніж раз на місяць і слухають не довше години.

Нагадаємо, 2016 року Одеська міськрада на чолі з Трухановим купили приміщення колишнього заводу “Краян” за 185 млн грн, яке за 10 місяців до того, приватна фірма придбала в державного товариства через “компанії-прокладки” за 4,3 млн грн.