Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Справа судді Бурана: суд заслухає записи телефонних розмов

Завтра 21 березня о 10:00 у Заводському районному суді Миколаєва (м. Миколаїв, вул. Радісна, 3) відбудеться судове засідання у справі за обвинуваченням одеського судді Олексія Бурана. Саме його детективи НАБУ затримали на гарячому, коли він отримував хабар у розмірі півмільйона гривень. Під час затримання суддя почав стрілянину по детективам НАБУ, завдяки чому став відомим на всю Україну.

На засіданні планують досліджувати негласні записи телефонних розмов фігурантів та матеріали інших негласних слідчих дій. Головуючий суддя — Кузьменко В.В.

Нагадаємо, що у березні 2016 в Одесі детективи НАБУ задокументували факт одержання суддею Бураном хабара у розмірі 500 тисяч гривень за винесення необхідного рішення у справі про стягнення боргу.

Коли детективи НАБУ прибули додому до Олексія Бурана з обшуком, Буран намагався відстрілюватися з травматичної зброї. Судді вручили підозру в одержанні неправомірної вигоди та погрозі вбивством правоохоронців.

Верховна Рада дала згоду на затримання та арешт Бурана. У парламенті суддя заявив, що висунуті йому обвинувачення не відповідають дійсності. У разі визнання судді винним, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

6 лютого 2018 року суд відпустив Олексія Бурана під цілодобовий домашній арешт. До цього суддя перебував у СІЗО протягом 22 місяців.

Варто відмітити, що справа Бурана була скерована до суду ще 19 місяців тому і її розгляд свідомо затягується. За цей час підготовче засідання відбулося лише за 2 місяці після передачі справи до суду, а майже після року судових засідань суд постановив розпочати розгляд спочатку.