Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Справа Шабуніна: у суді допитають рентгенолога, який оцінював ушкодження провокатора Філімоненка

У понеділок 27 травня у Дніпровському районному суді Києва відбудеться чергове засідання у справі проти голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.

Час — 14:00. Адреса — вулиця Кошиця, 5.

На черговому засіданні суд має допитати лікаря-рентгенолога, який брав участь в оцінці тілесних ушкоджень провокатора Всеволода Філімоненка.

Ушкодження у Філімоненко за дивним збігом обставин, лікарі змогли виявити лише після 12 днів його перебування у лікарні.

Крім того, у медичному висновку є суттєві розбіжності —  ушкодження провокатора зафіксовано на лівій стороні обличчя, хоча на відео видно, що Шабунін вдарив його по правій половині.

Керівника ЦПК Віталія Шабуніна обвинувачують за статтею 345-1 “Погроза або насильство щодо журналіста” Кримінального кодексу України.

Так, улітку 2017 він вдарив Всеволода Філімоненка — провокатора, який називає себе журналістом, а насправді — провокатора та відео-блогера, що прикривається посвідченням журналіста непрацюючого видання.

На попередньому засіданні допитали фельдшера швидкої допомоги, який приїхав за викликом на місце події в день, коли Шабунін вдарив Філімоненка.

За його словами, провокатор відмовився від першої медичної допомоги, після чого фельдшер пішов надавати допомогу самому Шабуніну, якому Філімоненко розпилив в очі рідину з газового балончика.

Засідання закінчилося істерикою Всеволода Філімоненка і нецензурною лайкою.

Нагадаємо, що у суді вже допитували слідчих поліції Олександра Чеберяка та Олександра Ковальчука, які займалися справою. Обидва заявили, що нічого не пам’ятають про розслідування.

 

Читайте більше про справу Шабуніна: https://goo.gl/cqfrAo      

Хронологія справи: http://bit.ly/2LmuEQq