Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Справа Шабуніна: суд продовжить допит свідків сторони захисту

У вівторок 18 грудня та четвер 20 грудня у Дніпровському районному суді Києва відбудуться чергові засідання у справі проти голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.

Початок засідань — 14.00. Адреса суду — Кошиця 5.

Під час засідання свідчення суду продовжать надавати свідки зі сторони захисту Віталія Шабуніна, голови правління Центру протидії корупції, якого звинувачують у побитті журналіста, а насправді — провокатора та відео-блогера, що прикривається посвідченням журналіста непрацюючого видання.

Віталія Шабуніна обвинувачують за статтею 345-1 “Погроза або насильство щодо журналіста” Кримінального кодексу України після того, як він рік тому вдарив в обличчя провокатора Філімоненка, який тривалий час переслідував Віталія та цьокував співробітників ЦПК. Шабуніну загрожує до 5 років позбавлення волі.

Минулого засідання 26 жовтня прокурор вимагав для Шабуніна домашній арешт, а потерпілий провокатор Філімоненко натягнув маску з обличчям президента Порошенка.

Суд відмовив прокурору в домашньому арешті  Шабуніна та допитав свідка зі сторони захисту – його колегу та до недавнього часу заступницю виконавчого директора Центру протидії корупції Тетяну Пеклун. Вона підтвердила, що вся команда Центру протидії корупції сприймала Філімоненка як провокатора і не вважала журналістом.

Крім того раніше у суді вже допитали свідків обвинувачення, а саме Дениса Маганова, Антона Гриньова та Олексія Липовецького. Маганов — головний редактор видання “Flash on Time News”, який видав блогеру Філімоненку редакційне завдання. Під час допиту він підтвердив, що Філімоненко працює “на безоплатній основі” в його друкованій газеті, яка за час існування виходила друком лише тричі і в жодному з цих накладів матеріалів Філімоненка не було.

Колега Філімоненка Гриньов повідомив суду, що за власним бажанням проходив “стажування” у Філімоненка, а Липовецький, який фільмував всі провокації Філімоненка, не зміг пригадати ані адреси редакції “Флеш он таймз ньюз”, ані жодного іншого редакційного завдання, яке б отримав від Маганова.

Читайте більше про справу Шабуніна: https://goo.gl/cqfrAo

Хронологія справи: http://bit.ly/2LmuEQq