Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Справа Шабуніна: Медиків провокатора знову викликали до суду

У середу 31 липня та п’ятницю 2 серпня відбудуться чергові засідання у справі проти голови правління Центру протидії корупції (ЦПК) Віталія Шабуніна. 

Початок засідання 31 липня об 11.30 та 2 серпня о 14.00. Адреса суду — Київ, вул. Кошиця, 5.

Суд вкотре спробує допитати свідків у справі — рентгенолога та медексперта, які оцінили ушкодження провокатора Всеволода Філімоненка і через 12 днів після удару заявили про начебто ушкодження середньої тяжкості. 

У червні 2017 року Філімоненко, який прикривається посвідченням журналіста непрацюючого видання, спровокував Віталія Шабуніна і той ударив його. До цього провокатор переслідував і цькував Віталія, його близьких та колег.

Тепер голову правління ЦПК звинувачують у начебто побитті журналіста. Йому загрожує до 5 років позбавлення волі.

Попереднє засідання у справі мало відбутися 23 липня, однак свідків не доставили до суду. 

Лікаря-рентгенолога мали допитати ще у травні, проте він не з’являвся на судові засідання. Адвокат Шабуніна клопотав про залучення рентгенолога в обов’язковому порядку.

Необхідність допитати рентгенолога полягає в тому, що ушкодження у провокатора лікарі змогли виявити лише після 12 днів його перебування у лікарні. 

Відповідно, рентгенолог, за висновками якого і проводили експертизи, може розповісти, яким чином він визначав ступінь ушкоджень.

Окрім того, на засідання 23 липня приводом мали викликати й медичного експерта Давида Валіахметова

Після інциденту лікарі “швидкої” не зафіксували перелому у провокатора, але через 12 днів Валіахметов виявив начебто ушкодження середньої тяжкості.

Валіахметов, який займає посаду завідуючого відділу судово-медичної експертизи Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи, свого часу робив експертизи екс-голові Державної фіскальної служби Роману Насірову та навіть “відмазував” вбивцю.

У квітні 2019 року свідчення суду надав фельдшер, який прибув за викликом на місце інциденту в день, коли Шабунін вдарив провокатора. За словами фельдшера, Філімоненко відмовився від першої медичної допомоги та госпіталізації.

Читайте більше про справу Шабуніна: https://goo.gl/cqfrAo
Хронологія справи: http://bit.ly/2LmuEQq