Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Справа ОГХК: суд допитає першого заступника Журила

Завтра, 17 січня у Солом’янському районному суді міста Києва відбудеться чергове засідання у справі за обвинуваченням відстороненого виконувача обов’язків голови правління ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” Руслана Журила та його екс-заступника з комерційних питань Юрія Перцева у нанесенні збитків підприємству в майже 300 млн грн. Суд має допитати першого заступника в.о. голови правління ОГХК Олександра Гладушка.

Початок суду – 10:00. Адреса суду – вулиця Полковника Шутова, 1. Головуючий суддя – Сергій Агафонов.

Під час минулого засідання 9 січня допитали начальника відділу продажів і маркетингу ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” Олексія Мороховця.

Раніше він мав статус підозрюваного, однак рішенням прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури підозру йому закрили в зв’язку з відсутністю в діянні складу кримінального правопорушення.

Також суд продовжив відсторонення від посади виконувача обов’язків голови правління ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” головного обвинуваченого у справі — Руслана Журила.

Попереднє засідання не відбулося через відсутність електроенергії в будівлі суду.

Раніше у суді представник потерпілого — держпідприємства—ОГХК, яка через організовану схему недоотримала прибутки, зачитав вимоги цивільного позову, а саме стягнення із обвинувачених завданих збитків у розмірі 296 млн грн.

Разом із тим судді встановили порядок дослідження доказів: спочатку допитати свідків, цивільного позивача, а вже потім досліджувати письмові (173 томи письмових матеріалів, 52 тисячі аркушів ) та речові докази. Наостанок суд залишив допит обвинувачених.

Нагадаємо, що керівництво ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” організувало корупційну схему продажу за заниженими цінами видобутих на ДП “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” концентратів через компанії-прокладки, які своєю чергою за ринковими цінами продавали концентрати реальним іноземним компаніям-споживачам. Внаслідок цієї схеми державному підприємству завдано збитків у загальній сумі майже 300 млн грн.

Колишній виконувач обов’язків ОГХК Руслан Журило також є фігурантом іншого провадження – так званої справи екс-нардепа Миколи Мартиненка. Його звинувачують у розкраданні коштів інших двох державних підприємств на майже 700 млн грн.