Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Справа Мартиненка: Суд вирішуватиме, чи допускати флешку із доказами від Швейцарії

У понеділок 10 грудня у Шевченківському районному суді міста Києва продовжиться судовий розгляд у справі колишнього нардепа Миколи Мартиненка.

Суд вирішуватиме, чи досліджувати надані прокуратурою Швейцарії за запитом НАБУ докази, які серед іншого підтверджують, що Мартиненко є бенефіціарним власником компанії, на яку перерахували 6,4 млн євро відкату.

Початок суду — 09.00. Адреса суду — Дегтярівська, 31-А. Головуюча суддя — Щебуняєва Л.Л.

Минулого судового засідання 3 грудня адвокати колишнього народного депутата Миколи Мартиненка звернулись із клопотанням про припинення дослідження доказів, здобутих Федеральною прокуратурою Швейцарської Конфедерації на підставі запиту НАБУ про міжнародну правову допомогу.

Адвокати просили суд визнати ці документи неналежним чином завіреними, а тому недопустимими доказами. За їхніми словами, швейцарці мали би кожен надісланий документ проштампувати та підписати.

За словами прокурора САП Романа Симківа, міжнародно-правові норми не вимагають засвідчувати такі докази печаткою та підписом. Немає вимоги щодо конкретної форми надання документів, отриманих від співпраці з міжнародними правоохоронцями.

Під час засідання стало зрозуміло, що саме на вказаній закодованій флешці швейцарська сторона передала НАБУ надважливі докази, які перш за все підтверджують, що саме Мартиненко є власником “Bradcrest Investment”, розпорядником рахунків та власне бенефіціаром схеми.

“Визнання цих доказів недопустимими стане не лише індульгенцією для Мартиненка і вже готовим виправдальним вироком щонайменше по одному епізоду, а й плювком в очі іноземним партнерам та інституту міжнародної співпраці в кримінальному процесі в цілому”, — зазначає у своїй колонці юристка ЦПК Олена Щербан.

Колишнього народного депутата від Народного Фронту Миколу Мартиненка підозрюють у причетності до розкрадання коштів на двох держпідприємствах – “СхідГЗК” та “НАЕК “Енергоатом” на загальну суму понад 695 мільйонів гривень.