Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Справа Мартиненка: Суд розглядатиме допустимість флешки зі Швейцарії із залізобетонними доказами

У четвер 10 січня у Шевченківському районному суді міста Києва продовжиться судовий розгляд у справі колишнього нардепа Миколи Мартиненка. Суд має перейти до дослідження наданих прокуратурою Швейцарії за запитом НАБУ доказів та визначити, чи вони є допустимі.

Початок суду — 14.30. Адреса суду — Дегтярівська, 31-А. Головуюча суддя — Щебуняєва Л.Л.

Так, Мартиненко уже вкотре намагається викинути цю флешку зі справи.

Зокрема, 10 грудня колегія суддів відмовила захисту Мартиненка у недопуску до справи флешки із доказами, наданими прокуратурою Швейцарії. Його адвокати вимагали цього через відсутність на документах із флешки завірення печатками передбаченого українськими стандартами. Як озвучили прокурори, матеріали флешки підтверджують, що Мартиненко є бенефіціарним власником компанії, на яку перерахували 6,4 млн євро відкату.

Уже 28 грудня засідання почалося із чергового клопотання захисників щодо недопустимості доказів зі Швейцарії. Цього разу клопотання адвокатів Мартиненка ґрунтувалося на недовірі перекладу іноземних документів та відсутності такого перекладу окремих документів.

Однак за словами прокурора, мова йде про частину матеріалів, які просто не потребували перекладу. Адже швейцарські банки при ідентифікації клієнта використовували з поміж іншого і матеріали російськомовних та україномовних ЗМІ.

Нагадаємо, що колишнього народного депутата від Народного Фронту Миколу Мартиненка підозрюють у причетності до розкрадання коштів на двох держпідприємствах – “СхідГЗК” та “НАЕК “Енергоатом” на загальну суму понад 695 мільйонів гривень.

 

Обвинувальний акт стосовно Миколи Мартиненка:

http://bit.ly/2EROVOw