Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Справа Мартиненка: прокурори продовжать долучати докази розкрадання 17,2 млн доларів на Схід ГЗК

У понеділок 19 листопада у Шевченківському районному суді міста Києва продовжиться судовий розгляд у справі колишнього нардепа Народного Фронту Миколи Мартиненка.

Початок суду — 09.00. Адреса суду — Дегтярівська, 31-А. Головуюча суддя — Щебуняєва Л.Л.

Прокурори продовжать надавати суду зібрані в ході розслідування письмові докази. Більшість доказів стосуватимуться схеми розкрадання 17,2 млн доларів США на Схід ГЗК.

Минулого засідання долучили письмові докази у 90 томах. Більшість доказів стосувалися схеми на НАЕК “Енергоатом”, де, за версією слідства, розікрали 6,4 млн євро.

Серед найважливішого — десятки долучених томів містять матеріали міжнародної співпраці НАБУ з правоохоронцями Чехії, Швейцарії, Латвії, Австрії та Панами.

Як було озвучено загальний обсяг зібраних НАБУ і САП матеріалів становить близько 210 томів, а це понад 51 тисяча аркушів. Судові засідання у справі відбуваються щотижня.

Нагадаємо, що колишнього народного депутата Народного Фронту Миколу Мартиненка підозрюють в організації двох схем із розкрадання 6,4 млн євро на НАЕК “Енергоатом” та 17,2 млн доларів на Схід ГЗК.

Окрім Мартиненка обвинувачені у справі — С.Перелома, Р. Журило, О. Сорокіна, В. Богданець та В. Васильков.

Крім кримінального провадження в Україні, схема  Мартиненка розслідується правоохоронними органами Чехії, Швейцарії та Австрії.