Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Справа Мартиненка: 5 листопада суд перейде до доказів та свідків

У понеділок 5 листопада у Шевченківському районному суді міста Києва відбудеться засідання у справі колишнього депутата Народного Фронту Миколи Мартиненка.

Засідання розпочнеться о 09.00 та триватиме 1,5 години. Адреса суду — вул. Дегтярівська, 31-А. Головуюча суддя — Щебуняєва Л.Л.

У понеділок прокурор САП Симків має завершити зачитувати скорочену версію обвинувального акту. Залишилось ще 13 із 41 сторінок.

Крім того, суд визначатиме порядок розгляду доказів, а також може розпочати вивчати письмові докази та заслухувати свідків у справі. Під час засідання стане зрозумілою стратегія захисту.

Очевидно адвокати Мартиненка можуть заперечувати щодо дослідження незручних для них доказів у справі, що підтверджують причетність екс-нардепа до заволодіння коштів ДП «НАЕК «Енергоатом» у розмірі 6,4 млн євро та ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» (СхідГЗК) у розмірі 17,28 млн дол.

Слід зазначити, що засідання у справі екс-нардепа призначаються з тижневим інтервалом, у той час, коли в Шевченківському суді засідання у кримінальних справах зазвичай відбуваються не частіше, ніж раз на місяць.

Така не характерна для Шевченківського суду частота судових засідань може свідчити про поспіх суддів і намагання швидше розглянути справу.

Окрім Мартиненка обвинувачені у справі — С.Перелома, Р. Журило, О. Сорокіна, В. Богданець та В. Васильков.

Мартиненку та Василькову інкримінують заволодіння коштами ДП «НАЕК «Енергоатом» при укладенні та виконанні контрактів постачання обладнання для вказаного підприємства від чеської компанії SKODA JS та укладенні і виконанні контракту між SKODA JS і компанією BRADCREST INVESTMENTS SA, на загальну суму 6 400 777 євро.

20 квітня 2017 року екс-депутата Миколу Мартиненка затримали у справі про розкрадання $17 мільйонів. 22 квітня суд відмовився заарештувати Мартиненка і віддав його на поруки депутатам та міністрам.

Нагадаємо, що засідання, яке мало відбутися 29 жовтня перенесли через те, що один із суддів у справі не міг бути присутнім на засіданні.