Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — “Справа Логвинського”: фігуранти схеми хочуть поховати докази

У середу 11 вересня Касаційний кримінальний суд Верховного суду вирішить, чи звільняти від покарання Руслана Судара, підставного директора фірми ТОВ “Іссахар-Зевулун Імпорт-Експорт”, яка фігурує у справі екснардепа Георгія Логвинського.  Ця фірма була задіяна в схемі із заволодіння 54,18 млн грн державних коштів. 

Початок засідання — 14-00. Головуюча суддя — Наталія Марчук. Адреса суду: м. Київ,                вул. Пилипа Орлика, 4а.

Так, детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) встановили, що компанію ТОВ “Іссахар-Зевулун Імпорт-Експорт” використали для прикриття незаконної конвертації в готівку 54,18 млн грн, отриманих від пов’язаної з Логвинським компанії ТОВ “Золотой Мандарин Ойл”.

Руслан Судар погодився стати фіктивним засновником і директором “Іссахар-Зевулун Імпорт-Експорт”, а насправді ж жодні питання в діяльності фірми не вирішував. 

Судару оголосили підозру у фіктивному підприємництві, але через закінчення строків давності заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимир Кривенко подав клопотання про звільнення його від відповідальності. Суд першої інстанції відмовив у цьому, але апеляційний задовольнив клопотання. 

Рішення суду про звільнення від відповідальності підставного директора фірми є важливим доказом у “справі Логвинського”, оскільки підтверджує намір корупціонерів розкрадати і відмивати гроші. Тому помічниця екснардепа Марія Швець подала від імені своєї компанії “Анкіл” скаргу до Верховного суду, аби там скасували рішення про звільнення від відповідальності Судара.

Цікаво, що це не єдина підставна особа у “справі Логвинського”. Раніше від відповідальності через строки давності мали звільнити фіктивного керівника фірми “Золотий Мандарин Ойл”, яка отримала безпосередньо гроші з бюджету.

Проте 24 квітня 2019, у день, коли САП подала клопотання про звільнення від відповідальності Успенського, керівник САП Назар Холодницький різко змінив групу прокурорів, які займалися справою. 

Згодом, 4 червня 2019 заступник Холодницького Володимир Кривенко несподівано відкликав клопотання і захотів, щоб слідство у справі продовжилося, хоча щодо “пішака” Успенського за законом мали закрити справу.

Нагадаємо, що про справу Логвинського почали говорити після “акваріумних плівок” керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. 

Керівник САП гарантував свій контроль над справою нардепу, а від прокурора вимагав або відкласти її на невизначений строк, або закрити взагалі.