Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Справа хабара екс-заступнику міністра освіти на фінальній стадії розгляду суду

У вівторок 13 листопада у Шевченківському районному суді Києва відбудеться судове засідання у справі спроби хабара екс-заступнику міністру освіти Андрію Гевку. Обвинувачена у справі — ректорка Бердянського університету менеджменту і бізнесу.

Початок суду — 13.00. Адреса суду — Київ, Дегтярівська 31А. Головуючий суддя — Андрій Трубников. Прокурор САП — Андрій Касьян.

У вівторок суд має перейти до стадії дебатів між стороною обвинувачення (прокурори) та стороною захисту (адвокати ректорки разом з обвинуваченою).

Справа слухається в суді з травня 2016 і наразі суд уже розглянув усі надані прокурорами докази та допитав усіх свідків.

Нагадаємо, у 2016 ректорка Бердянського університету менеджменту і бізнесу Лідія Антошкіна намагалася дати хабар заступнику міністра освіти України Андрію Гевкові за позитивне вирішення питання щодо одержання університетом спеціальностей за результатами акредитаційної експертизи.

Ректорці інкрімінують ч. 4 ст. 369 Кримінального Кодексу України — пропозиція надати неправомірну вигоду високопосадовцю.

Підставою для спроби дати хабар стали махінації адміністрації університету під час акредитаційної перевірки вищого навчального закладу.

Під час перевірки виявили маніпуляції зі студентськими роботами, що виконувалися підставними особами.