Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – Сьогодні – суд ЦПК проти телеканалу “Україна”

Сьогодні о 14.15 у Господарському суді Києва відбудеться судове засідання у справі Центру протидії корупції прости телеканалу “Україна”.

Сьогоднішнє засідання – перше суті справи, коли сторони представлятимуть свої докази та позиції суду. Нагадаємо, мова йде про позов Центру протидії корупції до телеканалу “Україна” за сюжет “Слідами грантоїдів, де журналісти оббріхали громадську організацію та використали недостовірні дані про її роботу, чим ввели в оману глядачів.

Це – вже дев’яте поспіль засідання. На попередніх восьми адвокати телеканалу “Україна” заперечували причетність їх журналістів до виготовлення сюжету “Слідами грантоїдів”, хоча саме відео і досі розміщено на офіційному Youtube-каналі інтернет-газети “Сегодня”, яке разом з ТРК “Україна” входить в один холдинг.

7 листопада Центр протидії корупції просив суд залучити у якості свідків інших героїв сюжету, які бачили репортаж безпосередньо в ефірі телеканалу “Україна” і стали його героями, утім, суд відмовив у залученні свідків.

Судове засідання відбудеться о 14.14 за адресою: вул. Б. Хмельницького, 44-в.