Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – суд розгляне другу апеляцію ГПУ у справі “діамантових прокурорів-хабарників”

Сьогодні о 14:00 Апеляційний суд міста Києва розгляне апеляцію Генеральної прокуратури України щодо скасування запобіжного заходу та збільшення розміру застави до 30 млн грн. для заступника голови слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна, якого ГПУ підозрює в отриманні неправомірної вигоди.

Засідання повинно проходити у відкритому режимі за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 2-А.

Суддя-доповідач по справі – Глиняний В.П., заступник Голови Суду.

Нагадаємо, Генеральною прокуратурою України розслідується кримінальне провадження, у якому пред‛явлено підозри заступнику голови слідчого управління Генпрокуратури Володимиру Шапакіну та заступнику прокурора Київської області Олександру Корнійцю щодо отримання ними неправомірної вигоди. В рамках розслідування вказаних злочинів у службових приміщеннях Генпрокуратури та за місцем проживання вказаних працівників проведено обшуки та виявлено грошові кошти в сумі 500 тис. дол. США, цінні папери, коштовності та наркотичні речовини.

Нагадаємо, 7 липня Печерський райсуд Києва застосував запобіжний захід у вигляді утримання під вартою і в якості альтернативи визначив заставу на суму 3,2 млн грн для підозрюваних у хабарництві Шапакіна, Корнійця та цивільної особи – підприємця Гібаленко, якого підозрюють у пособництві при передачі хабара прокурорам.

8 липня Володимира Шапакіна було звільнено під заставу в 3,2 млн грн. Про це повідомила керівник Генеральної інспекції Ірина Діденко.

Зазначимо, раніше заступники Генерального прокурора Віталій Касько та Давід Сакварелідзе заявили про тиск  керівництвом ГПУ, зокрема Першим заступником Генерального прокурора України Володимиром Гузирем, на слідчих та прокурорів, які здійснюють розслідування у вказаному кримінальному провадженні, а також спроби фальсифікації доказів та несанкціонованого розголошення матеріалів кримінального провадження.