Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Сьогодні має відбутися засідання у справі одіозного харківського судді Лазюка

Сьогодні 4 грудня у Полтавському районному суді має відбутися чергове засідання щодо  одіозного судді Дзержинського райсуду Харкова Сергія Лазюка, який звинувачується у хабарництві. Уже майже два роки справу не можуть почати слухати по суті. Існує ризик, що й сьогодні засідання можуть перенести.

Початок засідання — 13.00. Адреса суду — м. Полтава, вулиця Європейська, 154 А.

До суду справу щодо Лазюка передали у квітні 2016 року, але розгляд не дійшов навіть до початкової стадії    оголошення обвинувального акту.

Сергій Лазюк та його захисник очевидно намагаються затягнути справу. Так, засідання переносять через різні причини: спершу захворів адвокат одіозного судді, пізніше до суду не приїхав сам Лазюк.

Згодом адвокати Лазюка подали безліч клопотань, серед яких щодо роз’яснення минулих ухвал суду, про відвід судді і прокурору.

Окрім того, захист Лазюка подавав клопотання про зміну підсудності, оскільки в Октябрському районному суді Полтави слухається ще одне кримінальне провадження щодо отримання ним хабара.

Під час нечастих судових засідань Лазюк та його адвокат поводяться доволі самовпевнено. Одіозний суддя з Харкова нагадував про свій статус і робив зауваження суду щодо начебто неправильно застосування  колегією норм процесуального права, без дозволу контраргументував усі виступи і репліки прокурора САП Олексія Скибенка.

Більше того, на одному з засідань адвокат Лазюка навіть кричав на суддю Путрю. Сам же обвинувачений «між іншим» нагадав суддям про те, що у них попереду кваліфікаційне оцінювання у Києві. Також адвокат 2016 року подав на суддю Путрю дисциплінарну скаргу у Вищу раду правосуддя, яка наразі не розглянута.

Таким чином, незважаючи на те, що Лазюк заявляє про «фабрикування справи проти нього», очевидно він  панічно боїться розгляду справи по суті.

Нагадаємо, що Лазюка затримали у січні 2016 року під час отримання у службовому кабінеті 300 доларів США як частини від хабара за позитивне рішення у питанні, пов’язаному з житлом. Також Лазюк звинувачується в отриманні хабара 75 тис. грн за винесення рішення у цивільній справі щодо договору позики.

Захист заявляє, що  гроші судді підкинули, а справи сфабриковано як помсту через чесність і непідкупність Лазюка.

Зауважимо, що суддя Лазюк “прославився” цілою низкою сумнівних  рішень.

Він затвердив особливий статус російської мови в Харкові, складав адмінпротоколи на учасників місцевого Євромайдану, а також узаконив скандальне будівництво житлового комплексу, де отримала приміщення його екс-дружина. Саме на колишню дружину Лазюк переписав усі квартири та земельні ділянки. Судячи з е-декларації, у судді немає ні родичів, ні нерухомості, ні авто.

2008 року Лазюк визнав Геннадія Кернеса і Михайла Добкіна невинними у справі про вживання наркотиків.