Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — СБУ хочуть позбавити функції “кришування” корупції

У четвер 26 квітня об 11.00 в Українському кризовому медіа-центрі (Київ, вул. Хрещатик 2) пройде прес-брифінг щодо позбавлення СБУ непритаманної їй функції — боротьби з економічною злочинністю.

Мова йде про позбавлення СБУ функцій контррозвідувальної діяльності в сфері економіки, а також боротьби з корупцією. Ключовою вимогою західних партнерів та НАТО є концентрування СБУ саме на боротьбі з тероризмом та контррозвідці для захисту суверенітету.

Відповідні правки до законопроекту Президента “Про національну безпеку України” були розроблені за участі громадськості та подані Головою Комітету ВР України у закордонних справах, народним депутатом Ганною Гопко.

Спікери:

 • Ганна Гопко — народний депутат України, голова комітету ВР України у закордонних справах
 • Томаш Фіала — президент Європейської Бізнес Асоціації
 • Віталій Шабунін — голова правління Центру протидії корупції

Нагадаємо, що на початку квітня парламент ухвалив проект закону №8068 “Про національну безпеку України” у першому читанні і невдовзі голосуватиме за нього у другому читанні.

Варто нагадати, що кількість працівників Служби безпеки України в рази перевищує кількість працівників найкращих спецслужб світу. Для порівняння: кількість працівників СБУ складає 31 тис. осіб, а загальна кількість працівників усіх спецслужб Великобританії (МI5 — внутрішня розвідка, МI6 — зовнішня розвідка та NCA — національне агентство по боротьбі з організованою злочинністю) складає близько 11 тис. осіб.

Важливо, що міжнародні експерти та бізнес неодноразово звинувачували СБУ у тиску на компанії і заявляли, що це є однією з ключових перешкод для залучення інвестицій в Україну.