Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Анонс — САП проситиме суд арештувати приховані 300 тис. доларів Насірова

Завтра 14 лютого в Шевченківському суді Києва відбудеться чергове судове засідання за обвинуваченням екс-голови Державної фіскальної служби Романа Насірова. Під час засідання вирішуватимуть, чи арештовувати приховані 300 тисяч доларів на банківському рахунку Насірова у Великобританії.

Відповідне клопотання про накладення арешту, прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури подали до суду ще 7 лютого 2019 року, втім адвокати Насірова просили суд надати їм час для підготовки.

За словами прокурора САП Андрія Перова, цей рахунок Насіров відкрив у фінансовій установі Interactive Brokers Королівства Великої Британії та Північної Ірландії ще три роки тому.

Нині у Великій Британії триває судовий процес щодо цього рахунку, й місцеві правоохоронці хочуть заблокувати наявні на ньому кошти.

Насіров дізнався про судовий процес й указав 300 тис доларів на британському рахунку у своїй декларації як кандидата в президенти України у січні 2019 року, хоча приховував ці кошти протягом трьох років. Про це на судовому засіданні заявив прокурор Андрій Перов.

Нагадаємо, що екс-голову Державної фіскальної служби Романа Насірова обвинувачують у зловживанні службовим становищем щодо надання незаконних розстрочень із сплати податків фірмам, пов’язаним з народним депутатом-втікачем Олександром Онищенком. В результаті цих рішень Насірова держава зазнала збитків на загальну суму понад 2 млрд грн.

Засідання відбудеться об 11:00 в приміщенні суду за адресою: Дегтярівська, 31А. Головуючий суддя Володимир Бугіль.