Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Рентгенолог та сумнівний медексперт: у суд приводом викликали свідків у справі Шабуніна

У вівторок 23 липня у Дніпровському районному суді Києва відбудеться засідання у справі проти голови правління Центру протидії корупції (ЦПК) Віталія Шабуніна, якого звинувачують у побитті журналіста, а насправді — провокатора, що прикривається посвідченням журналіста непрацюючого видання. Суд має допитати двох свідків: ренгенолога та медексперта, які оцінювали ушкодження Філімоненка. 

Початок засідання — 14:30. Адреса суду — Київ, вул. Кошиця, 5.

Лікаря-рентгенолога мали допитати ще у травні, проте він не з’являвся на судові засідання. Адвокат Шабуніна клопотав про залучення рентгенолога в обов’язковому порядку. 

Необхідність допитати рентгенолога полягає в тому, що ушкодження у Філімоненка лікарі змогли виявити лише після 12 днів його перебування у лікарні. Відповідно, рентгенолог, за висновками якого і проводили експертизи, може розповісти, яким чином він визначав ступінь ушкоджень.

Окрім того, на засідання 23 липня приводом викликали медичного експерта Давида Валіахметова. Зауважимо, що після інциденту лікарі “швидкої” не зафіксували перелому у провокатора, але через 12 днів Валіахметов виявив начебто ушкодження середньої тяжкості.

Валіахметов, який займає посаду завідуючого відділу судово-медичної експертизи Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи, свого часу робив експертизи Роману Насірову та навіть “відмазував” вбивцю.

У квітні 2019 року свідчення суду надав фельдшер, який прибув за викликом на місце інциденту в день, коли Шабунін вдарив провокатора. За словами фельдшера, Філімоненко відмовився від першої медичної допомоги та госпіталізації.

Так, улітку 2017 він вдарив Всеволода Філімоненка, який називає себе журналістом, а насправді — провокатора та відео-блогера. 

Шабуніна обвинувачують за статтею 345-1 “Погроза або насильство щодо журналіста” Кримінального кодексу України після того, як він рік тому вдарив в обличчя провокатора Філімоненка, який тривалий час переслідував Віталія та цькував співробітників ЦПК. Шабуніну загрожує до 5 років позбавлення волі.

Читайте більше про справу Шабуніна: https://goo.gl/cqfrAo
Хронологія справи: http://bit.ly/2LmuEQq