Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – Президент забрехався: на Банковій встановлять пам’ятник брехуну

У вівторок, 7 лютого, о 10.00 громадські організації проведуть акцію під Адміністрацією Президента та встановлять пам’ятник брехуну з великим носом.

На цей ніс будуть надіті папірці з прізвищами суддів, спійманих на хабарях, яких відпустили із зали суду та не взяли під арешт.

Таким чином активісти хочуть продемонструвати брехню Президента, який пообіцяв суспільству, що завдяки судовій реформі суддівська недоторканість скасовується і суддів, яких ловлять на хабарі, можна буде і затримувати, і арештовувати без будь-якої спеціальної на те згоди.

Однак вже через 3 місяці руками Вищої ради правосуддя (ВРП) дане реальне досягнення реформи повністю перекреслюється. Лише за один тиждень довелось відпустити 2 затриманих “на гарячому” суддів, а незабаром на зміну запобіжного заходу очікує ще один суддя.  Тому очевидно, що обіцянка Президента стосовно позбавлення недоторканості суддів виявилося брехнею.

Перед акцією о 10.00 пройде прес-брифінг. У ньому візьмуть участь:

 • Роман Маселко – адвокат, активіст ВГО “Автомайдан”;
 • Віталій Шабунін – голова правління “Центру протидії корупції”

Акція пройде перед входом до Адміністрації Президента зі боку вул. Лютеранської. Пам’ятник, з обличчям Президента і величезним носом, що свідчитиме про брехню Президента, буде встановлено перед в’їздом до будівлі АП.

Активісти вимагають від Президента виконати свій обов’язок Гаранта Конституції, захистити судову реформу та належно відреагувати на незаконну вказівку ВРП суддям про необхідність відпускати затриманих на хабарях суддів, якщо на їх домашній арешт чи взяття під варту немає згоди ВРП.

Акцію проведуть активісти “Центру протидії корупції” та Всеукраїнського об’єднання “Автомайдан”

Контактні особи: Устінова Олександра 0675501570, Катерина Бутко 0932536263