Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – презентація онлайн-платформи проекту Ліки-контроль

Запрошуємо журналістів на прес-конференцію, де громадські активісти презентують онлайн-платформу проекту “Ліки-контроль” для перевірки препаратів, що були закуплені за державний кошт.

Відтепер кожен хворий на онкологію зможе в онлайн режимі дізнатись, чи були ліки, які йому пропонують придбати для лікування, вже закуплені державою, і чи не є це лікарським шахрайством.

Проект “Ліки-контроль” покликаний зупинити перепродаж пацієнтам ліків, які вже були закуплені за державний кошт і які мають надаватись їм безкоштовно в процесі лікування.

Прес-конференція відбудеться в середу, 17 лютого о 9.30 в приміщенні Українського кризового медіа центру за адресою вул. Хрещатик 2 (Український дім).

На прес-конференції шахрай-лялькар (актор лялькового театру) буде показувати як маніпулюють ліками та пацієнтами нечисті на руку лікарі. Ліки з його мотузок буде зрізати активіст та на прикладі показувати, як перевірити куплені ліки на предмет, чи не були вони попередньо оплачені коштом державного бюджету.

Учасники прес-конференції:

 • Устінова Олександра, керівник медичного напряму “Центру протидії корупції”;
 • Олена Щербан, юрист “Центру протидії корупції”;
 • Олена Колеснік, директор Національного інститут раку;
 • Ірина Литовченко, БФ “Таблеточки”.

На прес-конференції буде пояснено функціонал сайту і в онлайн-режимі  продемонстровано, як можна подивитись наявність придбаних за державний кошт ліків для лікування онкології у всіх регіонах України, та в якій лікарні вони знаходяться.

Волонтери розкажуть про те, як вони стикалися з проблемою перепродажу ліків лікарями, і як були випадки, коли самі волонтери купували ліки, які вже були придбані за бюджетні кошти.

Минулого року на закупівлю ліків для лікування онкології дітей та дорослих з державного бюджету було виділено більше 750 млн. гривень. На 2016 р. ця сума аналогічна з 2015. Щороку в Україні більше 160 тис. українців діагностують діагноз онкологія, 90 тис. з них – помирає.