Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – інформація про рухоме та нерухоме майно стане публічною та відкритою

Запрошуємо вас на прес-брифінг та презентацію антикорупційного законопроекту №2423, згідно якого вся інформація щодо рухомого та нерухомого майна громадян стане публічною.

Ввівши в державному реєстрі прізвище особи, можна буде дізнатися інформацію про те, якими квартирами, будинками, земельними ділянками та машинами вона володіє.

Прес-брифінг розпочнеться 1 квітня, в середу, об 11.45,  в приміщенні Українського кризового медіа центру, за адресою Український дім, вул. Хрещатик, 2

В прес-брифінгу візьмуть участь:

 • Єгор Соболєв, народний депутат, Голова Комітету по боротьбі з корупцією, співавтор законопроекту;
 • Леонід Козаченко, народний депутат, співавтор законопроекту;
 • Віталій Шабунін, голова правління «Центру протидії корупції»;
 • Денис Бігус, керівник проекту «Гарна хата».

На прес-брифінгу автори законопроекту розкажуть про те, яка саме інформація стане доступною українцям, коли та на яких умовах. Громадські активісти зі сфери боротьби з корупцією розкажуть про те, як відкриття інформації про рухоме та нерухоме майно, стане новим інструментом у боротьбі з корупціонерами в країні.

Хочемо нагадати, що у Верховній Раді депутатами від всіх Коаліційних партій був зареєстрований законопроект №2423, яким стає публічною інформація щодо рухомого та нерухомого майна українців. Зокрема, за суб’єктом, можна буде знайти інформацію про наявність квартири чи будинку у громадянина, площі майна та територіального розташування, без зазначення точної адреси. Це саме стосуватиметься і земельних ділянок. Відкритими стануть і бази ДАІ, де можна буде отримати інформацію щодо наявності авто,його року випуску та об’єму двигуна, без зазначення номерних знаків авто.