Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – Ліквідувати Генеральну Питочну України Діми Суса

Завтра о 10.00 – акція під стінами Генеральної Питочної України (вул. Різницька, 13).

Правоохоронний орган, очолюваний Юрієм Луценко, перетворився у Генеральну Питочну України під керівництвом Діми Суса.

Антикорупційні активісти, Автомайдан та правозахисники вимагають від генерального прокурора Юрія Луценка ліквідувати департамент катів «Кононенко-Грановського», створений за наполяганням Банкової під кураторством Юрія Столярчука, та посадити слідчого Дмитра Суса, який викрав та катував до двох співробітників Антикорупційного Бюро України (НАБУ).

   

Під час пікету активісти продемонструють, як прокурорські кати з ГПУ та СБУ знущаються над людьми, що звернулися до них для захисту своїх прав та пошуку справедливого покарання злочинців.

У департаменті ГПУ «Кононенко-Грановського» під безпосереднім керівництвом Дмитра Суса катують громадян, займаються хабарництвом та фабрикують кримінальні провадження щодо громадських активістів.

Департамент «Кононенко-Грановського» має бути ліквідований, а Дмитро Сус – притягнутий до кримінальної відповідальності за викрадення людей та тортури.

Під час пікету відбудеться брифінг активістів та народних депутатів:

 • Віталія Шабуніна (Центр протидії корупції),
 • Олексія Гриценко (АвтоМайдан, рада громконтролю НАБУ),
 • Ярослава Юрчишина (Трансперенсі Інтернешнл Україна)

Пікет розпочнеться о 10:00 за адресою вул. Різницька 13/15.

Facebook event: https://www.facebook.com/events/895643480542219/

Як відомо, у п’ятницю, 12 серпня, під час проведення прихованого спостереження за об’єктом в одному із кримінальних проваджень, розслідуваних детективами Національного антикорупційного бюро України, до приміщення, в якому знаходилися працівники Бюро, незаконно проникли співробітники Генеральної прокуратури України на чолі з Дмитром Сусом, та підрозділ «К» Служби Безпеки України.

У результаті вони викрали двох працівників НАБУ, понад 10 годин незаконно утримували останніх у приміщенні департаменту «Кононенко-Грановського» на вул. Симона Петлюри, 7/9 та намагалися за допомого тортур вибити із заручників необхідні покази.

Такі дії мають всі ознаки злочину, передбаченого ч. 2 ст. 365 Кримінального Кодексу України, а саме перевищення влади працівником правоохоронного органу та караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.