Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Плівки НАБУ: Вища рада правосуддя може відсторонити з посади скандальних суддів Окружного адмінсуду Києва

Завтра 20 серпня Вища рада правосуддя (ВРП) розгляне клопотання Генеральної прокуратури України щодо тимчасового відсторонення двох суддів Окружного адмінсуду Києва (ОАСК) Павла Вовка, Ігоря Погрібніченка та судді Суворовського районного суду міста Одеси Івана Шепітки, які фігурують у справі про втручання суду в роботу інших органів влади. Ці судді раніше стали героями плівок Національного антикорупційного бюро (НАБУ). 

Час — 10:00, 20 серпня. Адреса — м. Київ, вул. Студентська, 12-а. Доповідачі голова ВРП Володимир Говоруха та член ВРП Андрій Овсієнко. 

Одного із суддів ОАСК, який також фігурує на плівках, Євгенія Аблова ВРП відсторонила від здійснення правосуддя ще 8 квітня 2019 року у зв’язку з поданням про його звільнення з посади судді. ВРП ухвалило це рішення за скаргою ГО “Автомайдан”.

Так, 26 липня 2019 року НАБУ оприлюднило записи розмов з кабіенту голови ОАСК Павла Вовка. На записах чути, як голова та судді ОАСК домовляються чинити тиск на роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС), яка мала перевіряти їхні знання, статки та репутацію, тобто проводити їхнє оцінювання.

Зокрема, на записах йшлося про те, що судді ОАСК за вказівкою голови суду забезпечать подання “потрібних” позовів до цього ж суду. Ці позови мали на меті створити штучні перешкоди в роботі самої ВККС, оскільки стосувалися її членів.

Крім того на “плівках” зафіксовано, що голова ОАСК тиснув на Уповноважену Верховної Ради з прав людини Людмилу Денісову, яка має квоту на призначення одного з членів ВККС. 

Денісова мала призначити до ВККС людину на прохання Вовка, в обмін на скасування трьох протоколів Національного агентства з питань запобігання корупції. 

2 серпня  Павла Вовка і ще трьох суддів з плівок викликали до ГПУ, де їм вручили підозри у втручанні в роботу ВККС, перешкоджання її роботі та в ухваленні завідомо неправосудних рішень.