Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – під Радою “нардепи” “стратять” НАБУ на шибениці

Завтра о 10:00 під Верховною Радою активісти встановлять “шибеницю №6220” для Антикорупційного бюро, що символізує чергові спроби парламентарів вбити незалежне слідство новоствореного антикорупційного органу.

Перевдягнені у катів громадські активісти в масках лідерів парламентських фракцій облаштують на площі навпроти Парламенту справжню шибеницю, на якій символічно “стратять” Антикорупційне бюро. Так активісти покажуть наслідки від ухвалення проекту закону №6220, що покликаний знищити НАБУ.

Після публічної “страти” Бюро відбудеться брифінг за участі активістів з Центру протидії корупції, АвтоМайдану, Реанімаційного пакету реформ, Трансперенсі Інтернешенл Україна, Ради громадського контролю при НАБУ та народних депутатів.

Коаліційний проект закону №6220 передбачає, що детективи НАБУ не зможуть розслідувати підслідні їм корупційні злочини високопосадовців, якщо раніше за тими ж обставинами інші правоохоронці закрили справи. У разі, якщо ГПУ або Нацполіція “зливатимуть” провадження, що загрожують корумпованим топ-чиновникам або їх оточенню, детективи НАБУ будуть змушені закривати і свої власні справи.

Фактично, запропоновані депутатами від всіх парламентських фракцій зміни до Кримінального процесуального кодексу знищують незалежне слідство НАБУ, узалежнюючи його від рішень генерального прокурора та підконтрольних Президенту силового блоку та суддів.

Вчора під час прес-конференції Петро Порошенко заявив, що ветує цей закон у разі, якщо він набере більшість голосів в Раді. В Антикорупційному Бюро також закликали нардепів не голосувати за №6220.

В середу, 17 травня комітет з питань правоохоронної діяльності розглядатиме правки до другого читання, а голосування за законопроект, який успішно подолав перше читання ще в квітні, заплановане на четвер.

Більше про небезпечний законопроект та ризики, які він створює, читайте за посиланням: http://blogs.pravda.com.ua/authors/shabunin/591554661057b/.

Прес-служба ЦПК: Тата Пеклун, 067 622 71 12, Олександра Устінова, 067 550 15 70.