Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – перший прес-брифінг Конкурсної комісії з обрання Антикорупційного прокурора

25 вересня, о 10.00 в приміщенні Українського кризового медіа центру, за адресою вул. Хрещатик 2 (Український дім) – перший прес-брифінг Конкурсної комісії з обрання Антикорупційного прокурора.

Під час брифінгу представники Комісії розкажуть про те, як відбуватиметься конкурс, вимоги до кандидатів та принципи відбору.

Комісія виступить з пропозицією допустити до участі у конкурсі на посади в Антикорупційну прокуратуру не тільки кандидатів з 5-річним досвідом прокурорської роботи, а всіх, хто має два роки юридичного стажу.

Зі зверненням невідкладно підтримати ці законодавчі зміни представники конкурсної комісії звернуться до Президента України та керівників Коаліційних фракцій у парламенті, аби вимоги до кандидатів були чітко визначені ще до початку конкурсу.

Прес-брифінг пройде в п’ятницю, 25 вересня, о 10.00 в приміщенні Українського кризового медіа центру, за адресою вул. Хрещатик 2 (Український дім).

В прес-брифінгу візьмуть участь:

 • Катерина Левченко, голова Конкурсної комісії з обрання Антикорупційного прокурора, президент Міжнародного жіночого правозахисного центру “Ла Страда – Україна”
 • Віталій Шабунін, секретар Конкурсної комісії з обрання Антикорупційного прокурора, голова правління “Центру протидії корупції”.

На думку членів комісії, скасування вимоги про пятирічний прокурорський досвід звужує коло кандидатів людьми, що вже працюють в системі правоохоронних органів, зокрема, Генеральної прокуратури, що унеможливлює потрапляння в Антикорупційну прокуратуру нових кадрів.

Контактна особа: Устінова Олександра, 067 550 15 70, o.ustinova@antac.org.ua