Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – Перше судове засідання у справі засекречення вироку суду про конфіскацію “грошей Януковича”

Завтра о 16:00 за адресою: вул. Велика Васильківська, 81а, зал № 133 розпочнеться  розгляд позову громадської організації Центр протидії корупції проти генерального прокурора Юрія Луценка, Військового прокурора сил АТО, Державної судової адміністрації та ДП “Інформаційні судові системи” через засекречення вироку Краматорського суду щодо конфіскованих у Януковича 1,5 млрд доларів.

ЦПК вимагає скасувати низку рішень, якими цей вирок було засекречено, та оприлюднити його у Єдиному реєстрі судових рішень.

В організації пояснюють, що така велика кількість відповідачів у справі пов’язана із тим, що багато органів було залучено в процес засекречення рішення.

У своєму позові активісти повністю відтворили хроніку засекречення та дійшли висновку, що слідство ГПУ планувало приховати цей вирок від самого початку.

 

Справу слухає суддя О.О.Власенкова.

Як відомо, 21 вересня Представництво міжнародної антикорупційної організації Transparency International в Україні теж подало до суду аналогічний позов з вимогою скасування незаконних рішень по засекреченню судового вироку, за яким було конфісковано 1,5 млрд доларів коштів “злочинної організації Януковича”. Підготовче засідання у справі призначене на 27 листопада.