Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – передача закупівель ліків міжнародникам досі заблокована

Запрошуємо журналістів на прес-брифінг, на якому громадські організації розкажуть про те, хто і надалі блокує передачу закупівель ліків міжнародним організаціям.

Прес-брифінг пройде 24 листопада, о 9.30 в приміщенні Українського кризового медіа-центру, за адресою вул. Хрещатик 2, «Український дім».

В прес-брифінгу візьмуть участь:

 • Віталій Шабунін, «Центр протидії корупції»;
 • Ольга Стефанишиина, БФ «Пацієнти України»
 • Ніна Астафорова-Яценко, мати 7-річної дівчинки з хворобою Віллі-Брандта, голова правління БФ “Діти з гемофілією”

Справа в тому, що незважаючи на те, що Міністерство охорони здоров’я підписало договори з міжнародними організаціями про передачу їм закупівель ліків та вакцин, досі міжнародні організації не в змозі оголосити тендери.

Існує величезний спротив тендерної мафії в Україні, яка вимагає від міжнародних організацій не закуповувати ліки за міжнародними стандартами якості, погрожуючи блокуванням закупівель.

До того ж, деякі державні структури (зокрема Державний Експертний Центр України) затягують реєстрацію вакцин, які закуповуються у всьому світі і вже заброньовані для України. Якщо ДЕЦ не зареєструє вакцини вчасно, то не лише Україна, але й ЮНІСЕФ нестимуть серйозні втрати та репутаційні ризики.

На прес-брифінгу будуть озвучені всі проблеми, які існують із закупівлею ліків міжнародними організаціями, та імена людей, які за цим стоять, намагаючись і надалі зберегти корупційні схеми на державних закупівлях ліків.

Контактна особа: Устінова Олександра, 067 550 15 70, o.ustinova@antac.org.ua