Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Павелко уникне відповідальності за корупцію через затягування судом розгляду його справи

У четвер 16 травня Печерський районний суд Києва розгляне один із 13 адміністративних протоколів Нацагентства з питань запобігання корупції (НАЗК) на нардепа Андрія Павелка. Однак строки притягнення до відповідальності Павелка уже спливли.

Час — 10:00. Адреса — Володимирська, 15. Суддя — Білоцерківець О.А.

НАЗК склало 13 адміністративних протоколів  щодо народного депутата, голови бюджетного комітету Верховної ради і президента Федерації футболу України Андрія Павелка.  

Підстава — ймовірне вчинення корупційних правопорушень, серед них, конфлікт інтересів при ухваленні рішень у парламенті, що стосувалися Федерації футболу України. У лютому 2019 року усі 13 протоколів передали до суду. Павелку загрожував штраф, а рішення, ухвалені в умовах конфлікту інтересів, могли бути скасовані.

Національне антикорупційне бюро розслідує справу проти Павелка щодо виділення бюджетних коштів на будування футбольних полів. 640 млн грн отримала компанія, підконтрольна Федерації футболу, яку й очолює нардеп.

Суд чотири рази намагався розглянути адмінпротоколи. Однак засідання відкладалися з різних причин, зокрема, і через відсутність Павелка.

Згідно з законодавством, притягнути нардепа до відповідальності суд міг лише протягом 3 місяців Ці строки збігли у кінці квітня 2019 року.

Це означає, що суд уже не може покарати Павелка і справу щодо адмінпротоколів НАЗК просто закриють.

У травні 2018 року Центр протидії корупції (ЦПК) звернувся до НАБУ із заявою про вчинення Павелком корупційного злочину під час закупівлі за бюджетні кошти штучного покриття для футбольних полів. Згодом НАБУ повідомило, що було порушене кримінальне провадження за заявою ЦПК.