Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — ВИПРАВЛЕНО! Активісти відклали акцію під стінами Кваліфкомісії суддів

У четвер, 17 жовтня, о 9:00 під стінами Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС) громадські активісти мали провести акцію “Останній шанс для нечисті” через бажання комісії зберегти повноваження 75 недоброчесним суддям. Однак ВККС скасувала 2 своїх засідання

Своєю чергою, на сайті Вищої кваліфкомісії суддів досі є анонси засідань, призначені на 21 та 22 жовтня. У ці дати ВККС може провести у довічне правосуддя найбільш скандальних у списку 75 недоброчесних суддів. 

До цього списку 75-ти входять Олег Глуханчук, Олександр Вільчинський та Костянтин Кобилянський. Всі троє працюють в адміністративних судах, володіють статками, які не можуть пояснити та відомі зв’язками з чиновниками часів Януковича Андрієм Портновим і Сергієм Ківаловим. 

Нагадаємо, що основною вимогою активістів є скасування ВСІХ засідань ВККС, яка в останні дні своїх повноважень збереться у пленарному складі, щоб “протягнути” на посади 75 суддів, щодо яких Громадська рада доброчесності надала висновки про невідповідність критеріям професійної етики та доброчесності.

Якщо ВККС не скасує ВСІ засідання, активісти зберуться під її стінами 21 та 22 жовтня. 

Зауважимо,що сьогодні Верховна Рада в другому читанні проголосувала законопроєкт №1008, яким звільняється чинна ВККС.