Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Одеський суд може зняти звинувачення зі спільниці Труханова

У четвер 1 листопада о 14.00 у Малиновському районному суді Одеси відбудеться засідання у справі мера Одеси Геннадія Труханова, під час якого суд може ухвалити рішення про закриття справи щодо однієї із фігуранток — Галини Богданової.

Богданова — оцінювачка нерухомості, яка оцінила розвалені будівлі екс-заводу “Краян” у 40 разів дорожче від їхньої попередньої вартості. Це дозволило Одеській міськраді купити будівлі колишнього заводу за значно завищеною ціною.

Клопотання про закриття справи щодо Богданової подали адвокати Труханова під час попереднього засідання 26 жовтня.

“Якщо справу щодо Богданової закриють, це зробить неможливим доведення вини Труханова і Ко. Вважаючи здійснену нею оцінку нерухомості адекватною можна стверджувати, що розмови і дії труханівців були лише проявом їх внутрішніх переживань за одеситів”, — говорить голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

У 2016 Одеській міськраді на чолі з Трухановим купити приміщення колишнього заводу “Краян” за 185 млн грн, яке за 10 місяців до того, приватна фірма придбала в державного товариства через “компанії-прокладки” за 4,3 млн грн.

Посилаючись на оцінку Богданової, Труханов обґрунтував перед “необізнаними” депутатами Одеської мерії вартість майже зруйнованого екс-заводу і ті ухвалили потрібне йому рішення про купівлю майна за завищеною ціною.

Підставою для закриття справи може стати незаконне рішення Одеської поліції, згідно з яким Богданова начебто “невинна”. Скасувати це рішення може генпрокурор Луценко, з приводу чого до нього вже звернулися із клопотанням юристи ЦПК.

Нагадаємо, що голова суддівської колегії у справі Труханова — Сергій Черевко — син суді Апеляційного суду Одеської області Павла Черевка, статки сім’ї якого не відповідають доходам. Іншим членом колегії є Дмитро Передерко, у декларації якого 60 тис дол готівки, 2 квартири та недобудований житловий будинок.

Адреса суду – м. Одеса, вул. Василя Стуса, 1а.