Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Обережно, токсичні! Активісти проведуть акцію біля відомств Луценка та Авакова

У вівторок 14 травня громадські активісти встановлять знак “Токсично” та обгородять обмежувальною стрічкою територію будівель Генеральної прокуратури та Міністерства внутрішніх справ. Очільники цих відомств Юрій Луценко і Арсен Аваков стали політично токсичними та повинні піти у відставку.

Акція розпочнеться о 10.00 біля будівлі ГПУ (вул. Різницька 13/15) та згодом продовжиться біля МВС (Богомольця 10).

Спікери:

 • Марина Хромих — представниця ініціативи “Хто замовив Катю Гандзюк?”
 • Марія Томак — Медійна ініціатива за права людини
 • Роман Маселко — член ВО “Автомайдан”, адвокат Небесної сотні

Генпрокурор Луценко та міністр внутрішніх справ Аваков несуть політичну відповідальність за провал реформ прокуратури та поліції. Правоохоронні органи замість боротьби з корупцією — очолили її, а замість арешту кримінальних авторитетів — стали їхніми кращими друзями.

Як результат, лише з 2017 року в Україні скоїли понад 55 атак на активістів та журналістів, з них 4 — вбивства. Розслідування цих атак усіляко саботуються з боку прокуратури та поліції. У жодному із випадків замовники не покарані.

У кінці квітня 2019 Генпрокуратура пом’якшила статтю обвинувачення Владиславу Мангеру, який тепер переслідується не за замовне вбивство, а за організацію нанесення тяжких тілесних ушкоджень Катерині Гандзюк. Нагадаємо, що на Катю вилили літр (!) сірчаної кислоти.

У той же час, Нацполіція від самого початку саботувала слідство у справі Гандзюк. Намагалися повісити все на непричетного стрілочника і згодувати цю брехню суспільству. Якби не робота журналістів, він би і досі сидів за нескоєний злочин.

Крім того, син Арсена Авакова Олександр та заступник Сергій Чеботар організували корупційну схему з розкрадання 14 млн грн. Відповідальність у “справі рюкзаків“ ніхто не поніс.

Юрій Луценко своєю чергою долучився до остаточного провалу розслідування економічних та корупційних злочинів соратників Януковичів, чим допоміг їм вийти сухими із води.

Саме за Генпрокурорства Юрія Луценка через відсутність прогресу в розслідуваннях з санкційного списку ЄС було виключено Андрія та Сергія Клюєвих, Юрія Іванющенка, Олену Лукаш.