Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Нардепи хочуть контролювати експертизи у справах щодо топ-корупції

Сьогодні 4 жовтня о 15.05 у прес-поінті Верховної Ради пройде прес-брифінг народного депутата України Мустафи Найєма та юристки Центру протидії корупції Олени Щербан щодо законопроекту №8336 авторства Антона Геращенка та Дмитра Білоцерковця, яким хочуть взяти під контроль експертизи у справах топ-корупції.

Уже ухвалений у першому читанні законопроект №8336 покликаний нібито спростити проведення експертиз під час розслідувань злочинів та виправити частину проблем, завданих скандальною “правкою Лозового”.

Проте крім цього проект закону створює нові можливості для фігурантів корупційних кримінальних справ перешкоджати розслідуванням.

Мова йде про запропоновані нардепами норми, які фактично дозволяють контролювати експертизи та експертів у кримінальних справа, а також посилюють державну монополію на експертизу.

Цього тижня народний депутат Мустафа Найєм подав відповідні правки, аби виправити ці норми законопроекту.