Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – напередодні нових підозр “діамантовим прокурорам” ГПУ посилює тиск на слідство

15 жовтня, об 11:00 – засідання Антикорупційного комітету ВР за участі Каська (ГПУ) і Трепака (СБУ).

Запрошуємо вас у четвер, 15 жовтня, об 11:00 на засідання Антикорупційного комітету ВР, де народні депутати заслухають Заступника Генерального прокурора України Каська В.В. та Першого заступника Голови Служби безпеки України – начальника ГУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України Трепака В.М. щодо тиску з боку керівництва ГПУ на слідство у справі Шапакіна В.М. і Корнійця О.П.

Нагадаємо, Військова прокуратура розслідує дві кримінальні справи стосовно працівників Генеральної інспекції, які брали участь у розробці операції із затримання підозрюваних у корупції прокурорів Володимира Шапакіна і Олександра Корнійця.

Про це повідомив заступник генпрокурора Віталій Касько. За його словами, конфлікт в Генпрокуратурі, який виник після затримки “діамантових прокурорів” заморозився, але проблема не зникла.

Акредитація за тел. 044 255 35 03.