Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Кваліфкомісія прокурорів вже завтра може покарати прокурора САП Ярову за відвідування форуму Тимошенко

У середу 15 травня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП) вирішить, чи притягувати до відповідальності прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП)  у справі “Роттердам+” і заводу Фірташа Ольгу Ярову за грубе порушення правил прокурорської етики.

У червні 2018 року прокурор САП Ольга Ярова відвідала форум “Новий курс України”, який влаштовувала лідерка партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

Закон України “Про прокуратуру” забороняє прокурору належати до політичних партій, брати участь у політичних акціях мітингах і страйках. У зв’язку з очевидним порушенням прокурорської етики Центр протидії корупції подав скаргу до КДКП.

У випадку, якщо КДКП ухвалить рішення покарати Ярову, їй загрожує догана чи заборона на підвищення протягом року, а в найгіршому для неї випадку — звільнення.

Комісія відкрила дисциплінарне провадження наприкінці грудня минулого року. Протягом трьох місяців проводилася перевірка і тепер КДКП повинна ухвалити остаточне рішення.

Як повідомили в КДКП, член комісії Сергій Нечипоренко склав висновок про наявність дисциплінарного порушення в діях Ярової, підтвердивши доводи ЦПК.

Нагадаємо, Ольга Ярова є процесуальним керівником у справі щодо скандальної схеми з поставок вугілля “Роттердам+”, а також розтрати 500 млн грн Запорізького титано-магнієвого комбінату, фактичним власником якого є олігарх Дмитро Фірташ.