Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Завтра Кваліфкомісія прокурорів розгляне питання звільнення Холодницького з посади

У четвер 26 липня о 10.00 Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (Мельникова, 81-б) проведе засідання у справі антикорупційного прокурора Назара Холодницького. Комісія має ухвалити рішення щодо неможливості перебування Холодницького на посаді, що фактично означатиме його звільнення або винесення йому догани.

Підставою для розгляду справи стали скарги на антикорупційного прокурора від імені директора НАБУ Артема Ситника та генерального прокурора Юрія Луценко.

У своїх скаргах вони посилаються на записи, зроблені в кабінеті Холодницького, на яких Назар Холодницький радив, як поводитися на допитах фігурантам кримінальних проваджень НАБУ, інформував їх про хід розслідувань, а також надавав незаконні вказівки прокурорам та порушував норми етики щодо спілкування з підлеглими.

В оприлюднених фрагментах висновку члена кваліфкомісії Олександра Ковальчука, який аналізував скарги НАБУ та ГПУ на Холодницького, стало зрозуміло, що член КДКП вбачає грубі порушення в діях антикорупційного прокурора. Проте Ковальчук стверджує, що комісія не може звільнити Холодницького, а може лише винести йому догану, що є відкритою маніпуляцією та дасть можливість зберегти на посаді керованого антикорупційного прокурора.

Існує також загроза, що засідання взагалі не відбудеться. Раніше стало відомо, що Холодницький через суд хоче заборонити використовувати плівки з його кабінету як доказ. Отже, антикорупційний прокурор може вимагати в комісії не розглядати скарги проти нього без судового рішення щодо можливості використання цих плівок.

Крім того, за два дні до засідання у справі антикорупційного прокурора комісія вирішила проводити свої засідання у закритому режимі. Тепер засідання кваліфкомісії проходять за зачиненими дверима, а журналістам та громадськості пропонують дивитися ледь чутну пряму трансляцію в коридорі.

 

Адреса засідання: м. Київ, вул. Мельникова, 81-б.
Контакти комісії: http://www.kdkp.gov.ua/ua/contact.html