Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Контрабанда на одеській митниці: компанії намагаються уникнути перевірок ДФС

У понеділок 18 березня о 10.30 в Одеському окружному адміністративному суді відбудеться розгляд позову до Головного управління ДФС в Одеській області одного з приватних підприємств задіяних у корупційній схемі на митниці. Третя сторона у справі — Національне антикорупційне бюро (НАБУ).

Адреса суду — вул. Фонтанська дорога, 14. Суддя — Тарасишина О.М.

Позов подало ТОВ “АЛЬ МАК” — одна з 20 приватних компаній, задіяних у корупційній схемі на митниці. Усі ці компанії намагаються  уникнути перевірок з боку Державної фіскальної служби (ДФС) і, як наслідок, приховати від НАБУ інформацію про свою діяльність.

НАБУ подало заяви про вступ у справу в якості третьої особи.

Перевірки компаній-імпортерів фіскали ініціювали у січні 2019 року на підставі матеріалів, переданих НАБУ до Головного управління ДФС в Одеській області.

Ці матеріали детективи НАБУ зібрали під час досудового розслідування за фактом порушення низкою суб’єктів господарювання митного законодавства, до яких можуть бути причетні особи, підслідні НАБУ.

У межах цього розслідування, розпочатого НАБУ у жовтні 2017 року, детективи ініціювали накладення арешту на понад 450 млн грн компаній-учасниць схеми.

Згодом, у грудні 2017, кінцевий бенефіціар зазначених компаній Вадим Альперін запропонував детективам НАБУ хабар у розмірі 800 тис. дол. США, аби ті припинили розслідування та закрили кримінальне провадження, проте його викрили «на гарячому».

Обвинувальний акт стосовно Альперіна уже скерований до Печерського районного суду міста Києва у липні 2018 року. Разом із тим детективи НАБУ продовжили розслідування схеми.

Результати перевірки цих компаній з боку ДФС можуть стати важливими доказами у кримінальному провадженні, завадити чому намагаються зацікавлені особи, які оскаржують в ООАС законність наказів про призначення перевірок.

Оскільки ці перевірки ініційовані саме детективами НАБУ, бюро подало до ООАС заяву про вступ до справ як третя сторона, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача.