Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Комітети ВР вирішать, чи підтримувати правоохоронну, судову та антикорупційні реформи Зеленського

У п’ятницю 6 вересня комітети парламенту з антикорупції, правового регулювання та правоохоронної політики розглядатимуть невідкладні законопроекти президента Володимира Зеленського щодо реформування прокуратури, розширення повноважень НАБУ, відновлення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення та інші. Від комітетів залежить, чи будуть внесені зміни у законопроекти і чи буде Рада голосувати за них якнайшвидше.

Початок засідань:
– Комітет з питань правової політики о 15:00. Адреса: вул. Садова 3а, зала засідань 536.
– Комітет з питань антикорупційної політики о 17:00. Адреса: вул. Садова 3а, зала засідань 330.
– Комітет з питань правоохоронної діяльності о 17:00. Адреса: вул. Садова 3а, зала засідань 727.

Комітет з питань антикорупційної політики розгляне законопроекти щодо перезавантаження Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) та підсудності Вищого антикорупційного суду (ВАС) для запобігання блокуванню роботи ВАС.

Також антикорупційний комітет розгляне проект закону про відновлення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення і запровадження цивільної конфіскації майна “чиновників-багатіїв”.

Комітет з питань правоохоронної діяльності розгляне законопроект президента, який пропонує зміни до Кримінального процесуального кодексу. Ним пропонується надати дозвіл Національному антикорупційному бюро (НАБУ) і Державному бюро розслідувань (ДБР) самостійно проводити прослушку, скасувати “правку Лозового” тощо.

Правоохоронний комітет також розглядатиме проект про зміни в закон про прокуратуру. Це і ліквідація військової прокуратури, і скасування залежності зарплати прокурорів від бажання начальника, і введення електронного документообігу тощо.

Комітет з питань правової політики ймовірно розглядатиме  проект закону про зміни у судовій системі. Йдеться про перезавантаження скомпрометованих Вищої ради правосуддя (ВРП) та Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС).

Комітети можуть рекомендувати депутатам проголосувати за ці зміни в законодавство в цілому вже наступного тижня.

Детальніше про зазначені вище проекти законів, ініційовані президентом, а також інші законопроекти можна прочитати у проекті Центру протидії корупції для “Української правди”.