Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – комітет з правоохоронної діяльності завалює спецконфіскацію Лексусів дружин

Запрошуємо 4 листопада, о 15.00 на Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, де розглядатимуть питання арешту та спецконфіскації злочинних активів, який пройде за адресою вул. Садова 3а.

Законопроекти #2541a «Про внесення змін до Кримінального та Цивільного кодексів України щодо вдосконалення інституту спеціальної конфіскації з метою усунення корупційних ризиків при її застосуванні» та #2540a «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо окремих питань накладення арешту на майно з метою усунення корупційних ризиків при його застосуванні» були розроблені Міністерством юстиції України спільно з Генеральною прокуратурою та передбачають можливість конфіскації майна третіх осіб.

Наразі в Україні не можна арештовувати та відповідно конфіскувати злочинно здобуте майно, записане на третіх осіб, і запропоновані законопроекти закриють цю прогалину в законодавстві.

Тобто, якщо людина знала, що майно подароване їй, було придбане за рахунок злочинних активів, то її за рішенням суду після доведення злочину матимуть права позбавити його. Фактично, це дозволить конфісковувати розкішні авто та елітні квартири дружин, коханок та тещ мало імущих посадовців.

Саме, не бажаючи вводити таку спец конфіскацію, на її критику виступили багато народних депутатів, які не бажають підставляти під удар своє майно. Більшість правок, які пропонується внести в законопроекти повністю нівелюють саму ідею конфіскації злочинного майна третіх осіб, що і надалі дозволить приховувати майно, записуючи його на підставних осіб.

Слід відзначити, що обидва законопроекти є вимогою ЄС щодо візової лібералізації України та без їх ухвалення не зможе запрацювати Агентство з повернення корупційних активів. У разі ухвалення правок, нівелюючих законопроект, в сесійну залу будуть направлені законопроекти-пустишки, голосувати за які немає ніякого сенсу і це не буде вважатися виконанням Україною тих умов безвізової лібералізації, висунутих ЄС.

Просимо медійної підтримки на комітеті.

Комітет пройде за адресою вул. Садова 3
Контактний телефон для акредитації 067 550 15 70, акредитуватись можливо до 12:30.